Kamenný koberec do interiéru

Kamenný koberec do interiéru je univerzální finální povrch z přírodních oblázků, nebo barveného kameniva které se aplikují na povrch podlah.

V intvložený vzor kamenná podlaha.JPGeriéru kamenný koberec vytvoří polohladký, nebo zcela hladký povrch na chodbách, v kuchyních, zimních zahradách, wellness, garážích a také ve všech komerčních prostorách jako jsou prodejny, vzorkovny, kanceláře, haly, restaurace, autosalony apod...

Kamenný koberec do interiéru je směsí přírodních oblázků, nebo barveného kameniva a speciálního pojiva. Pro vnitřní variantu kamenného koberce je použitá odlišná technologie než u venkovní varianty. Také objem pojiva je mnohem větší proti váze oblázků.

Údržba kamenného koberce v interiéru se dle znečistění provádí buď luxováním či vytíráním. Není tedy třeba žádného speciálního příslušenství a údržba není o nic náročnější, než úklid jakéhokoli povrchu v domácnosti.

 

Výhody Kamenného keberce:

• aplikace pro podlahové vytápění
• volba několika typů povrchů (polootevřený, polohladký
, hladký)
vodě nepropustná (interiérová varianta je vodě nepropustná a nehrozí protečení tekutiny kamenný koberec interiérdo podloží podlahy)
• neklouže, má výborné protiskluzové vlastnosti, či lze ještě dodatečně aplikovat extra protiskluzný nátěr
• je nenáročný na údržbu
variabilita tloušťky kamenného koberce pro interiér opět dle zrnitosti kameniva, min. vrstva je od 4 až po max. 10 milimetrů.
bezespárový povrch, který se jednoduše vytvaruje na tvar a rozměr konkrétní plochy, nevzniká tedy ani tzv. prořez, který musíte připočítat k ceně pořízení u běžných povrchů.

 

Vzory kamenného koberce 1/4

kemenný koberecbílá (10).pngčervená (8).pngmodrá.png

 

 

 

 

stříbrná.png

 

 

 

 

barevné kombinace

černo-bílá (12).pngčerveno-bílá (1).pngmodro-červená.pngoranžovo-bílá (5).png

 

 

 

 

Kompletní ceník kemenného koberce zde

 

nevyhovují Vám kammenné koberce ??? vyberte si z nabídky: epoxidových podlah,

PVC, plovoucích podlah.

 

Captcha
Kontrolní kód: