Kamenný koberec Rakovník

Co to je Kamenný koberec

Kamenný koberec - litá podlaha z oblázků, mramorový koberec, litá dlažba, je jednoduchou a rychlou metodou, jak zakrýt nevzhledné betonové či asfaltové plochy a vytvořit reprezentativní povrch. Kamenný koberec, litá dlažba je tvořen velkým množstvím drcených náplavových kamínků, nebo mramorovou drtí které jsou spojeny k podkladu epoxidovou pryskyřicí. Podlaha z kamenného koberece má vysokou estetickou úroveň a moderní vzhled. Je praktická, dobře udržovatelná, na jejím povrchu se netvoří kaluže.

Použití kamenného koberce

Kamenný koberec je vhodný především pro venkovní použití. Je možné ho použít k renovaci jak na rovných ploch (chodníky, cesty, okoli bazémů ..... ), tak na lámané plochy (schody). Položení kamenného koberce tvořeného drobnými kamínky, případně drceným mramorovým štěrkem rúzných barevných odstínů je poměrně rychlé a mnohdy nevyžaduje penetraci podkladového materiálu. Kamenný koberec je možné plynule navázat na další přidruženou plochu bez viditelnějších výrazných přechodů.

Podklad pod kamený koberec

Kamenný koberec je drenážní systém pro jehož podklad je ideální kvalitní beton nebo asfalt. Tento podklad je dobré vyspádovat aby voda mohla odtékat do kanálu nebo dotrávykamenny-koberec terasa-ve vasi-zahrade-3.jpg

Kamenný koberec jsme schopni zaslat na dobírku po celé ČR, nebo připravit k osobnímu vyzvednutí na adrese Kuštova 130, 26901 Rakovník. Pro objednání použijte formulář na spodku stánky.

 

Nevyhovuje vám kamenný koberec??,, zkuste si vybrat z našich epoxidových podlah. PVC, dřevěných podah

Vzory Kamenných koberců

Kompletní ceník pro kamenné koberce zde

 

 

 

 

 

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500