Epoxidová a polyuretanová stěrka silnovrstvá

Vlastnosti Epoxidová - poliuretanová stěrka silnovrstvá.epoxidová stěrka.png

Epoxidová zesílená stěrková podlaha se provádí s jemně strukturním povrchem, nebo zcela hladká v síle vrstvy 2 - 4mm . Díky vyšší konstrukční tloušťce umožňuje větší vyrovnání podkladu a vysokou mechanickou odolnost vč. konstrukčního zpevnění podkladu, někdy bývá nazývána jako litá epoxidová podlaha

Použití epoxidová litá podlaha silnovrstvá

epoxidová litá podlaha je chemicky odolná, dobře čistitelná, hygienicky nezávadná, je vhodná pro dlouhodobé a větší provozní zatížení jako jsou skladové haly s vysokozdvižnými nakladči. V hladkém provedení se používá jako interiérová podlaha která dá vyniknout modernímu interiéru. Barevnost dle ral.

SkladbaRakovník epoxidová podlaha Hykom.JPG

úprava podkladu: bezprašné otryskání příp. přebroušení podlahovou bruskou na plocho, vysátí plochy průmyslovým vysavačem příprava podkladu: lokální vyspravení epoxidovým tmelem, sanace trhlin (zmonolitnění epoxidovou pryskyřicí stěrková penetrační vrstva epoxidové pryskyřice s křemenným pískem (frakce 0,3 – 0,8 mm), vyronávací vrstva epoxidové pryskyřice s křemenným pískem (frakce 0,3-0,8), finální uzavírací epoxidová pigmentovaná stěrka ral.