epoxid pískové podlahy (qartz boden)

Vlastnosti epoxid pískové podlahy

kamený koberec interiér.jpg

pískové podlahy, (qartz boden ), kamenné podlahy jsou vyrobeny z milionů drobných kamínků,které jsou slepeny epoxidem. Je to vlastně, dnes tolik populární kamenný kkoberec do interiéru. Je výhodné, že podlaha je 24 hodin po dokončení opět plně přístupná. Písková epoxidová podlaha dává každému prostor pro naplění svých představ o utulném, a modernm vzhledu. Široká škála barev RAL. nabízíme kamenné podlahy v různých velikostech a provedeních.

Za účelem dosažení maximálního efektu a reklamního účinku, je možné ozdobit vaši křemennou podlahu s motivem nebo logem.

Tloušťka křemenné podlahy je závislá na velikosti vybrané frakce barevného kameníva.

Použití epoxid pískové podlahy

kamínkové podlahy jsou vhodné jak do interiéru tak exteriéru, pro svou vysokou variaci se hodí do každého prostoru

Provedení epoxid pískové podlahy

podlahu pro epoxid pískové podlahy (qartz system) připravíme tak že nejdříve provedeme: otryskání ocelovými částicemi, příp. přebroušení podlahovou bruskou na plocho, a vysátí průmyslovým vysavačem. Vyspravení lokálních nerovnosti epoxidovým tmelem ( plasbetonem), sasanujeme trhliny (zmonolitnění epoxidovou bezrozpouštědlovou injektážní pryskyřicí). dále provádíme: nanesení kamínkové směsi a případné přelakování PU lakem.vložený vzor kamenná podlaha.JPG

K dispozici jsou následující velikosti kamínkové pdlahy:

1 - 1,6mm

2 - 3mmm

3 - 5mm

Captcha
Kontrolní kód: