Scheucher / Steirer Parkett

Firma Archemo vám nabízí výběr z mnoha druhů, barev a typů dřevěných povrchů, které váš dům nebo byt promění podle vašich představ a vytvoří harmonický prostor pro vaše bydlendřevěná podlaha.jpg

Fyrma Scheuer ( dříve Steirer parket) je známá svojí německou precizností a vynikající kvalitou každé dřevěné podlahy. Ideální využití přírodních zdrojů a používání ekologický postupů je ve firmě uplatňováno jiz od jejího vzniku. Firma Steirer nabízí tyto vyjmečné podlahy i vám se zárukou 30let

Nejrůznější rozměry

Jedinečný výběr nejrůznějších rozměrů podlahových prvků nabízí široké možnosti uspořádání i individuální úpravu přesně na míru danému prostoru. V závislosti na uspořádání podlahových prvků lze vytvořit různé vzory parket, které propůjčí prostorům individuální vzepření.

různé rozměry parket

Zintenzivnění barev dřeva

Podlahy z vybraný dřevin lze upravovat vysoce kvalitními barvami. Takto je výchozímu materiálu propůjčena perfektní konečná barevná úprava dle přání zákazníka. Objevte u vybraných druhů dřeva nové barevné varianty, které Vám umožní efektní ztvárnění obytných prostor a vyjdou ještě více vstříc Vašim barevným přáním!

Možné barvy

(jako příklad na vzorku dubu) možnosti barev

Možné barvy pro starobylý dub

barvy starobylého dubu

Možnosti strukturovaného povrchu podlahy

Vybrané druhy podlah jsou k dostání s neobvyklými povrchovými strukturami. Výsledkem je hmatatelný a viditelný vzor, který vykazuje nesrovnatelnou dotykovou komunikaci a který propůjčí podlahám trojrozměrný vzhled. Nejrůznější reliéfní vzory dávají podlaze působivý a exkluzivní vzhled, díky němuž je pak podlaha opravdovou zvláštností.

výběr struktorovaného povrchu podlahy

Možné povrchové úpravy

Při úpravě SEDA je povrch upraven přírodním způsobem za použití vysoce kvalitních olejů a vosků, čímž se uchová čerstvý charakter dřeva a kouzlo vyzařované sametovým matným povrchem. 7vrstvý nátěrový systém úpravy TENSEO naproti tomu dřevěné podlahy rozzáří a postará se o exkluzivní vzhled s vysokou odolností.